ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

עורך דין תביעות סיעוד

עורך דין תביעת סיעוד בעל ידע רב

ככל שתוחלת החיים עולה, כך לצערנו עולה גם מספרם של אנשים הנמצאים במצב סיעודי וזקוקים לסיוע משמעותי כדי להמשיך את חייהם בכבוד. אמנם מטעם המדינה ניתן סיוע כלשהו לסיעודיים דרך המוסד לביטוח לאומי אך זו עזרה בסיסית ביותר. מעבר לכך, ישנם תנאים נוקשים לקבלת קצבה, למשל מבחן תלות אותו יש לעבור וגם זאת רק במצב בו לא מתגוררים בדיור מוגן או בית אבות. לפיכך, רבים עושים ביטוח סיעודי פרטי עליו הם בונים ביום בו יזדקקו לסיוע. עם זאת, כאשר מגיע הרגע, משפחתם רואה לצערה שקבלת העזרה גם מהחברה בה ביטחו בביטוח סיעודי אינה פשוטה. התייעצות עם עורך דין תביעות סיעוד תאפשר להתגבר על מכשולים שמציבות חברות הביטוח ולקבל את העזרה המקסימלית.

כיצד להגיש תביעה בעזרת עורך דין תביעות סיעוד?

הגשת התביעה דורשת מן המבוטח (ליתר דיוק: משפחתו) לפעול באופן מדויק ויסודי כדי לצלוח לפחות חלק גדול מן המכשולים המוצבים בפניו בדרך להכרה בו כאדם במצב סיעודי ולמתן התגמולים החודשיים המגיעים לו בשל כך. חשוב להתייעץ עם עורך דין תביעות סיעוד כדי לפעול נכון לפני התביעה וכמובן לצורך הגשת התביעה עצמה. חשוב לאסוף באדיקות מסמכים המעידים על מצבו הבריאותי והקוגניטיבי/ הנפשי של המבוטח.

חשוב שהמסמכים יהיו מאורגנים לפי סדר כרונולוגי ועל פי סוג הבדיקות. דבר חשוב נוסף הוא לעבור יחד עם עורך דין תביעות סיעוד על פוליסת הביטוח ולהבין מהן הדרישות לקבלת התגמול וגם מהן הזכויות.

לבחור בעורך הדין שיוביל אתכם למיצוי הזכויות

כדי להיחשב סיעודי אדם צריך לעבור מבחן תלות שתוצאותיו יראו שהוא אינו עצמאי גם בביצוע בפעולות פשוטות כמו להתלבש, להתקלח, להכין אוכל ופעולות בסיסיות אחרות. לכן, בדרך כלל המטפלים בתביעה הם בני משפחתו. חשוב לבחור עורך דין תביעות סיעוד בעל ניסיון רב בנושא שמאחוריו הגשת תביעות אלה בהצלחה. מעבר לכך, חשוב גם הפן האישי: שהוא ישרה תחושת ביטחון, תחושה נוחה ויהיה סבלני ואמפתי.

עו"ד אורלי פנסו היא עו"ד בעלת ניסיון רב בהגשת תביעות סיעוד ותביעות אחרות לחברות הביטוח, ביטוח לאומי ועוד. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עורך דין לענייני תאונות דרכים
עורך דין תאונות דרכים

עורך דין לענייני תאונות דרכים תאונות דרכים הן לצערנו אירוע נפוץ מאוד. העומס בכבישים, חוסר הסבלנות וגם נתונים נוספים שנכנסים לעיתים לתמונה כמו תנאי דרך

קרא עוד >>
עורך דין תביעות נזיקין
עורך דין נזיקין

עורך דין תביעות נזיקין בחיי היומיום שלנו, אנו נתקלים במצבים שונים בהם נגרם לנו נזק פיזי, נפשי או רכושי עקב עוולות שנעשו על ידי אחרים.

קרא עוד >>
דילוג לתוכן