ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין לענייני תאונות דרכים

תאונות דרכים הן לצערנו אירוע נפוץ מאוד. העומס בכבישים, חוסר הסבלנות וגם נתונים נוספים שנכנסים לעיתים לתמונה כמו תנאי דרך לא נוחים גורמים לכך שישנן תאונות רבות מדי יום. ישנן תאונות קלות אשר מסתיימות בנזק לרכוש ובחלק מהמקרים גם פגיעה קלה בגוף. עדיין, גם לאחר שהאירוע מסתיים, לא תמיד ידוע מה יהיו ההשלכות של פגיעה קלה לטווח ארוך יותר ולא מעט פעמים מתגלה שבעקבותיה, ישנן פגיעות משניות או הוצאות כספיות גבוהות יותר מכפי שהיה נדמה. לכן, פניה אל עורך דין לענייני תאונות דרכים היא חשובה אפילו בתאונות בהן נגרמה פגיעה קלה בלבד. פניה אל חברת הביטוח באמצעות עורך דין לענייני תאונות דרכים מביאה לקבלת פיצויים גבוהים יותר מאשר אם הפנייה לחברת הביטוח תיעשה באופן עצמאי.

באיזה שלב לפנות אל עורך דין לענייני תאונות דרכים?

הפניה אל עורך דין לענייני תאונות דרכים צריכה להתבצע לאחר שעברתם מספר שלבים שיסייעו לכם לבסס את התביעה לחברת הביטוח. לאחר התאונה, חשוב קודם כל להחליף פרטים עם נהג או נהגים אחרים שהיו מעורבים בתאונה. אם היו עדים לתאונה, כדאי מאוד לקבל את פרטיהם. יהיה ניתן להשתמש בעדות זו אם חברת הביטוח מטילה ספק בדבריכם. כדאי גם לתעד את נזקי התאונה: נזקי רכוש וגם גוף. לאחר הדברים שיש לבצע בזירת התאונה יש לפנות לקבלת טיפול רפואי. לאורך הטיפול, יש לדאוג לכך שהרופאים יפרטו את הפגיעות כתוצאה מהתאונה, את הטיפולים הנדרשים וכל כאב או תחושה שאתם חשים. לאחר מכן, התייעצו עם עורך דין לענייני תאונות דרכים והגישו באמצעותו את התביעה.

כיצד מחושב הפיצוי לנפגעים בתאונות דרכים?

חברות ביטוח רבות נוטות לחשב את הפיצויים המגיעים לנפגעים בגוף רק על סמך הפגיעות העכשוויות מבלי להתחשב בפגיעות עתידיות שעדיין לא באות לידי ביטוי או נזקים משניים. עורך דין לענייני תאונות דרכים ידאג לחישוב הפיצוי על סמך כל הפרמטרים הנדרשים. הפרמטרים על פיהם יש לקבוע את הפיצויים הם קודם כל חומרת הפגיעה והנזקים שנגרמו כתוצאה מהתאונה, אחוזי נכות, גילו של הנפגע. נלקחים בחשבון גם נזקים משניים כמו כאבים שיכולים לצוץ בשלב מאוחר יותר, הפסדי השתכרות, כולל חישוב הפסדים עתידיים, הוצאות רפואיות עכשוויות וגם עתידיות ועוד.

עו"ד אורלי פנסו מתמחה בתחום תאונות הדרכים ומעל 15 שנה נותנת לקוחותיה ליווי וייעוץ מקצועיים עד לקבלת הפיצויים המתאימים. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

דילוג לתוכן