ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

עורך דין תאונות דרכים תל אביב

עורך דין תאונות דרכים בתל אביב

תאונות דרכים קורות בכל רחבי הארץ, הן בכבישים מהירים והן ברחבי העיר. לכל סוג תאונה  מאפיינים שונים, כאשר בעיר צפופה כמו תל אביב יכולות להיות תאונות בהן ייפגעו הולכי רגל, תאונות בין רכבים, במיוחד בצמתים עמוסים. בתל אביב ישנם גם קורקינטים ואופניים חשמליים שכמותם גדלה והם יכולים להיות הן הגורם הנפגע מרכבים והן הגורם הפוגע בהולכי רגל. לכן, כאשר ישנה תאונה באזור גוש דן הדברים עשויים להיות מורכבים. מומלץ לפנות מוקדם ככל האפשר אל עורך דין תאונות דרכים בתל אביב שיש לו ניסיון רב בתחום ומסייע בקבלת הפיצוי המקסימלי שניתן.

עורך דין תאונות דרכים בתל אביב גם בתאונות פגע וברח

כאמור, אחד מסוגי התאונות קורות במיוחד בעיר ופורסם עליו לא מעט בשנים האחרונות הוא תאונות פגע וברח. תאונות אלה מתסכלות במיוחד שכן יש בהן לא רק את הפגיעה הפיזית או הנפשית בעקבות התאונה עצמה אלא גם עקב העובדה שהנהג בחר לא להודות באחריותו והותיר את הנפגע מוטל על הכביש. חשוב להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים בתל אביב לאחר תאונת פגע וברח. מבחינת הפיצויים, הנפגע יקבל פיצויים מקרן מיוחדת שהוקמה למטרה זו ונקראת קרנית. הגשת התביעה לקרנית תתבצע כמו לחברת ביטוח רגילה וגם במקרה הזה, כדאי לעשות זאת באמצעות עורך הדין כדי לקבל את המקסימום, כולל בעקבות פגיעה נפשית על עצם העובדה שזו תאונת פגע וברח.

תאונות דרכים שהן תאונות עבודה: יש דבר כזה

תאונות דרכים יכולות לקרות לנו בכל מצב או שלב במהלך היום: בנהיגה שנעשית במסגרת העבודה עצמה, נהיגה בהפסקת הצהריים וגם תאונה בדרך לעבודה או ממנה. כל אחד מהמצבים האלה ייחשב לא רק לתאונת דרכים אלא גם לתאונת עבודה. חשוב להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים בתל אביב ובכלל שיהיה מומחה גם בתאונות עבודה והגשת תביעות לביטוח לאומי. הגשת התביעה תתבצע בהסתכלות על המקרה הן כתאונת דרכים כשהתביעה היא לחברת הביטוח והן כתאונת עבודה שבעקבותיה תוגש תביעה לביטוח לאומי. עורך הדין יסייע לכם בשתי התביעות וידאג שתקבלו פיצוי מקסימלי.

עו"ד אורלי פנסו היא עורכת דין בעלת ניסיון רב של מעל 15 שנה בהגשת תביעות לחברות ביטוח, ביטוח לאומי וגורמים נוספים בעקבות תאונות דרכים ופגיעות אחרות. מוזמנים ליצור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עורך דין תביעת סיעוד
עורך דין תביעות סיעוד

עורך דין תביעת סיעוד בעל ידע רב ככל שתוחלת החיים עולה, כך לצערנו עולה גם מספרם של אנשים הנמצאים במצב סיעודי וזקוקים לסיוע משמעותי כדי

קרא עוד >>
דילוג לתוכן