ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

עורך דין נפגעי איבה

עורך דין לנפגעי פעולות איבה

במדינה כמו שלנו, בה נמצאים סביבנו גורמים עוינים הרוצים ברעתנו, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם נפגעים מפעולות עוינות כפי שאירע ב 7 לאוקטובר 2023.

אנו למודי פיגועים ופעולות טרור שהביאו למותם של אנשים או לפגיעות ופציעות, גופניות וגם נפשיות. בשנים האחרונות, הוכרו נפגעי פעולות האיבה באופן משמעותי יותר וזכויותיהם היום רבות יותר מאשר בעבר. לפיכך, כאשר אדם נפגע בפעולת פח"ע בכל צורה שהיא מומלץ לו לפנות אל עורך דין לנפגעי פעולות איבה כדי להבין מהן זכויותיו וכדי למצות אותן במלואן.

הגשת תביעת נכות בעזרת עורך דין לנפגעי פעולות איבה

בין אם מדובר על אדם שנפגע בעצמו ובין אם על בן משפחתו של נפגע, אחת מזכויותיו הבסיסיות היא הגשת תביעת נכות עקב פגיעה זו. חשוב להתייעץ עם עורך דין לנפגעי פעולות איבה כדי להבין קודם כל מהם התנאים לכך שהתביעה תיחשב לא רק לתביעת נכות רגילה. מסתבר שהדברים אינם פשוטים. ישנם תנאים לא מעטים לכך שאדם יוגדר נכה, ויותר מכך, שיוגדר נכה בעקבות פעולת איבה. עורך הדין יבדוק את נסיבות המקרה ויעשה סדר בדברים. גם את הגשת התביעה מומלץ שיעשה עורך הדין אשר ידאג לכך שטענות הנפגע תהיינה מנוסחות היטב, באופן מקצועי ובצורה רהוטה וברורה תוך צירוף כל המסמכים הרלוונטיים המעידים הן על מהות הפגיעה וחומרתה והן על נסיבות המקרה. הנכות הנקבעת יכולה להיות קבועה או זמנית.

לייצוג נפגעי איבה- רק עורך דין המומחה בתחום

אם ייצוג נפגעים באופן כללי והגשת תביעה בשמם לביטוח לאומי היא מורכבת, הדברים מורכבים עוד יותר כאשר מדובר בהגשת תביעה לנכות בשל פעולת איבה. לכן, חשוב להגיש את התביעה בעזרת עורך דין לנפגעי פעולות איבה המומחה בתחום, עורך דין המכיר היטב את החוקים הנוגעים לעניין, מהם התנאים בנדרשים להכרה בנפגע בתור נפגע פעולת איבה.

מעבר לכך, עורך הדין צריך להיות מודע למצב הרגיש בו נמצאים הנפגע ומשפחתו, להיות אמפתי וסבלני ולהשרות תחושת ביטחון שבאמצעות נחישות ומקצועיות של עורך דין נפגעי פעולות איבה זכויותיו של הנפגע ימוצו במלואן.

עו"ד אורלי פנסו היא עו"ד נזיקין המתמחה גם בהגשת תביעות בשם נפגעי פעולות איבה. היא נותנת להם שירות וליווי מקצועיים ופועלת ברגישות ונחישות. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עורך דין פטור ממס הכנסה

משרדינו מלווה את הלקוח החל משלב בחינת ההיתכנות הראשונית ועד לקבלת הפטור והחזר עבור המס ששולם בעבר. ייצוג בוועדות הרפואיות, וכן בהליכי ערר וערעור לבית

קרא עוד >>
עורך דין לענייני תאונות דרכים
עורך דין תאונות דרכים

עורך דין לענייני תאונות דרכים תאונות דרכים הן לצערנו אירוע נפוץ מאוד. העומס בכבישים, חוסר הסבלנות וגם נתונים נוספים שנכנסים לעיתים לתמונה כמו תנאי דרך

קרא עוד >>
דילוג לתוכן