ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

עורך דין אובדן כושר עבודה

עו"ד אובדן כושר עבודה

מצב גופני תקין ובריאות טובה הם תנאי לכך שנוכל לעבוד ולפרנס את עצמנו. לעיתים ישנם מצבים בהם אדם מאבד את יכולתו לעבוד ולהשתכר, בין אם באופן מוחלט או חלקי. אובדן כושר עבודה יכול להיות זמני וגם קבוע, הכל תלוי בנסיבות המקרה.

תאונת דרכים למשל יכולה לגרום לאובדן כושר עבודה למשך תקופה לא מבוטלת בה הנפגע יצטרך לעבור שיקום. לעיתים, הפגיעה גורמת לכך שאותו אדם יאבד לחלוטין את יכולתו להמשיך בעבודתו הקודמת. לכן, הגשת תביעת אובדן כושר עבודה צריכה להתבצע באופן מקצועי, מפורט וברור, ע"י עו"ד אובדן כושר עבודה אשר ידאג לפרישת כל הנתונים ולגיבוי מלא של טענות הנפגע במסמכים רלוונטיים.

עו"ד אובדן כושר עבודה: למי מוגשת התביעה

ישנם שני גורמים מרכזיים אותם ניתן לתבוע בעזרת עו"ד אובדן כושר עבודה: המוסד לביטוח לאומי ו/ או חברת ביטוח בה יש לנפגע ביטוח אובדן כושר עבודה באופן פרטי (גם במסגרת ביטוח מנהלים או פנסיה). התביעות יכולות גם להיות משולבות. לכל אחת מן האפשרויות ישנם יתרונות וחסרונות. קבלת פיצוי מחברת ביטוח יכולה מותנית בתקופת אכשרה, תקופת המתנה, כך שהפיצוי לא יתקבל באופן מיידי. עו"ד אובדן כושר עבודה יבחן את המקרה ויציע כיצד לפעול לקבלת פיצוי מקסימלי.

כיצד יסייע עורך דין המומחה בתחום

עבור הנפגע אין כל ספק בפגיעתו, בכאביו ובמגבלות שגרמה לו אותה פגיעה אשר הפחיתה את יכולת ההשתכרות שלו. לעומת זאת, לחברות הביטוח וגם למוסד לביטוח לאומי הדברים אינם מובנים מאליהם. חברות הביטוח במיוחד עושות כל שביכולתן כדי לחמוק מתשלום, לפחות מהתשלום המקסימלי לו זכאי המבוטח. הסיבות לכך רבות ונדרש ידע נרחב בדקויות בחוקים הרלוונטיים, בבדיקת תקנון קרן הפנסיה ובפוליסת ביטוח לפרטי פרטים והוצאת עיקר מטפל. כל זאת יוכל לעשות עבורכם עו"ד אובדן כושר עבודה. בעזרתו תצליחו להתגבר על מכשולים שיוצבו בדרך לקבלת הפיצוי.

עו"ד אורלי פנסו היא עורכת דין נזיקין בעלת ניסיון רב בייצוג תובעים בתביעות אובדן כושר עבודה ואחרות מול חברות הביטוח או ביטוח לאומי. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

עורך דין נכות כללית
עורך דין נכות כללית

עו"ד נכות כללית כאשר יכולתו של אדם לעבוד ירדה באופן כזה המקשה עליו להשתכר או לא מאפשר זאת כלל, זכותו להגיש תביעת נכות כללית. לאדם

קרא עוד >>
עורך דין נזיקין תל אביב
עורך דין נזיקין תל אביב

עורך דין נזיקין בתל אביב פגיעה בעקבות מעידה, נפילה או החלקה, פגיעה בעקבות תאונה שקרתה במסגרת העבודה- כל אלה מצבים שניתן לשמוע עליהם לא מעט.

קרא עוד >>
עורך דין לנפגעי פעולות איבה
עורך דין נפגעי איבה

עורך דין לנפגעי פעולות איבה במדינה כמו שלנו, בה נמצאים סביבנו גורמים עוינים הרוצים ברעתנו, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם נפגעים מפעולות עוינות כפי

קרא עוד >>
דילוג לתוכן